fbpx

Cennik

Poznaj stawki i skutecznie rekrutuj w branży farmaceutycznej

1 ogłoszenie

O ofercie

Gdzie publikujemy?

cena

300 zł netto

3 ogłoszenia

O ofercie

Gdzie publikujemy?

cena

700 zł netto

pakiet ogłoszeń

O ofercie

Gdzie publikujemy?

cena

Ustalana indywidualnie

Skutecznie rekrutuj pracowników

Gdzie promujemy ogłoszenia?

Każde ogłoszenie jest dodatkowo promowane w naszych mediach. Nie tylko umieszczamy ofertę, ale proaktywnie pokazujemy ją wszystkim tym, którzy są otwarci na zmianę pracy. 

Wszystkie oferty publikujemy na portalu pharmajob.pl, który miesięcznie odwiedza ponad 6 000 użytkowników. To miejsce, do którego trafia ogrom osób zainteresowanych pracą w różnych działach specjalistycznych w branży farmaceutycznej.  

Cyklicznie wysyłamy newsletter, w którym umieszczamy wszystkie najnowsze oferty pracy. Nasza baza jest aktualna, regularnie rośnie i składa się z osób otwartych na zmianę pracy.

Posiadamy jeden z najbardziej aktywnych profili  na LinkedIn dla osób szukających pracy w branży farmaceutycznej. Ponad 4 000 obserwuje nasz profil, a informacja o nowych rekrutacjach dociera do kilku tysięcy potencjalnych pracowników. 

Wszystkie oferty pojawiają się na naszym profilu na Facebooku, który dziś obserwuje ponad 1 000 osób i informacje o ogłoszeniach docierają do znacznie szerszego grona.

Ofertę publikujemy w zamkniętych, tematycznych grupach na Facebooku. Obecnie w naszych grupach znajduje się ponad 6 500 osób z branży. 

Publikujemy ofertę jako relacje i umieszczamy aktualne oferty w wyróżnionej relacji na naszym profilu na Instagramie. 

Skutecznie rekrutuj pracowników

Jak to działa?

Uzupełnij formularz i podaj dane o rekrutacji

Podaj za pomocą formularza informacje o stanowisku, na które szukasz kandydata. Podaj tak dużo informacji, jak to możliwe. Nasz opiekun klienta dopyta o brakujące szczegóły i pomoże w stworzeniu treści ogłoszenia. Formularz znajduje się na dole tej strony (kliknij przycisk dodaj ofertę na turkusowym pasku).

Skontaktujemy się z Tobą

Nasz opiekun klienta dopyta o brakujące szczegóły i pomoże w stworzeniu treści ogłoszenia. Możemy to zrobić telefonicznie lub mailowo - jak Ci wygodnie.

Opublikujemy ofertę i zaczynamy jej promocję

Opublikujemy za Ciebie ofertę i zaczniemy promocję. Nie musisz nić klikać — po prostu akceptujesz wszystko, co przygotujemy. Zależy nam, by proces była dla Ciebie jak najłatwiejszy.

Wysyłamy fakturę

Po publikacji otrzymasz od nasz fakturę do opłacenia. Nie czekamy z działaniem do jej opłacenia — rozpoczynamy od razu, a ty możesz uregulować należność w ciągu 7 dni.