fbpx

O pharma jobs

Tworzymy ekosystem rozwiązań dla branży farmaceutycznej

Od 2015 roku działamy w branży farmaceutycznej.

Pomagamy w rozwoju zawodowym, poszukiwaniu pracy, tworzymy rynkowe raporty i budujemy silną społeczność pracowników branży farmaceutycznej w sieci.

Dowiedz się więcej o nas!

Oferta dla firm

Jeśli chcesz skutecznie rekrutować pracowników w przemyśle farmaceutycznym, skorzystaj z naszych rozwiązań IT pozwalających na optymalizację i automatyzację pracy. 

Szybko publikuj nowe oferty

Zautomatyzuj rekrutację. Publikuje nowe ogłoszenia szybko i wygodnie, łącz oferty z profilem pracodawcy.

Zarządzaj rekrutacją na platformie

Oceniaj nowe zgłoszenia, nadawaj statusy i monitoruj statsytyki dla każdego ogłoszenia z poziomy wygodnej platformy online.

Docieraj do grupy docelowej

Od 2018 roku gromadzimy w sieci pracowników branży farmaceutycznej. Posiadamy własne media społecznościowe, newsletter by skutecznie dotrzeć do kandydatów.

Wykup pakiety ogłoszeń

Możesz wykupić jedno ogłoszenie lub cały pakiet.  Skontaktuj się z nami, a nasz opiekun klienta wyjaśni wszelkie wątpliwości, pomoże w założeniu konta oraz jego obsłudze. Szczegółowy cennik: pharmajobs.pl/cennik/

Jak powstaliśmy?

W 2015 roku stworzyliśmy portal Kariera w Farmacji — jedyne w tamtym czasie miejsce w sieci, które gromadziło informacje na temat różnych ścieżek zawodowych w branży farmaceutycznej.

Kariera w Farmacji rozwijała się przez lata, dostosowując się do potrzeb swoich odbiorców – ambitnych ludzi, chcących świadomie kierować swoją drogą zawodową.  Przez lata tworzyliśmy produkty, których potrzebują.

My dziś

Każdego miesiąca docieramy do kilkunastu tysięcy pracowników branży farmaceutycznej.

Dziś Kariera w Farmacji i Pharma jobs to ekosystem dla pracowników branży farmaceutycznej, który pozwala na zdobywanie wiedzy, rozwijanie kompetencji zawodowych, ułatwia szukanie nowej pracy, przybliża ciekawe postaci ze świata farmacji i inspiruje.