fbpx

Jesteś pracodawcą w branży farmaceutycznej i szukasz wykwalifikowanych pracowników? Zastanawiasz się jak dodać ofertę na naszej platformie? To nic trudnego! Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, jak zrobić to krok po kroku.

Krok 1: Przejdź do zakładki Dodaj ofertę.

Zakładka ta umieszczona jest w prawym, górnym rogu ekranu na każdej stronie naszego portalu.

Krok 2: Wybierz odpowiadający Ci pakiet.

Gdy to zrobisz, kliknij „Potwierdź pakiet”.

W związku z tym, że nasz portal dopiero się rozwija, publikacja ogłoszeń przez pewien czas jest darmowa. W ramach promocji możesz opublikować na naszej platformie 5 ofert pracy na okres 30 dni każda w pełni za darmo!

Krok 3: Kolejno uzupełnij informacje o oferowanym stanowisku.

Polami, których wypełnienie jest niezbędne do umieszczenia oferty są:

  • Stanowisko
  • Forma zatrudnienia
  • Kategoria oferty
  • Opis stanowiska
  • E-mail lub URL do rekrutacji

Krok 4: Wprowadź informacje o firmie.

Jeżeli profil Twojej firmy figuruje w naszej bazie, to wybierz zakładkę „Istniejąca firma”. Jeżeli nie wyświetla się ona w spisie, to uzupełnij o niej informacje, klikając w zakładkę „Nowa firma„.

Krok 5: Kliknij „Podgląd oferty”.

Krok 6: Sprawdź poprawność swojego ogłoszenia.

Jeżeli jesteś pewny, że wszystkie wprowadzone informacje są poprawne, to przejdź dalej, klikając „Zatwierdź ofertę„.

Krok 7: Uzupełnij swoje dane.

Opcjonalnie możesz także uzupełnić dane firmy, ale nie jest to wymagane. Na koniec kliknij „Kupuję i płacę„.

Krok 8: Udało Ci się przesłać ogłoszenie!

Jeżeli wybrałeś darmowy pakiet, Twoja oferta została przesłana administratorom do zatwierdzenia. Po zatwierdzeniu zostanie natychmiast opublikowana na portalu.

Podczas dodawania ogłoszenia wystąpiły jakiekolwiek trudności?

Napisz do nas na adres: kontakt@pharmajobs.pl, a pomożemy Ci dodać ofertę!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zarejestruj się

Odzyskiwanie hasła

Koszyk

Koszyk