fbpx
Pharma jobs szablony

Instrukcja dodawania ogłoszeń

Szukasz wykwalifikowanych pracowników? Świetnie się składa! Każdego miesiąca docieramy do kilkunastu tysięcy pracowników rynku farmaceutycznego. Możesz dodać w pełni bezpłatnie swoje oferty. Wykonaj te kilka kroków i czekaj na zgłoszenia od zainteresowanych kandydatów.

Krok 1: Przejdź do zakładki Dodaj ofertę.

Zakładka „Dodaj ofertę” umieszczona jest w prawym, górnym rogu ekranu na każdej stronie naszego portalu.

Krok 2: Zaloguj się lub utwórz nowe konto

Aby dodać ogłoszenie, musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz konta na Pharma jobs, to konto zostanie założone automatycznie podczas dodawania pierwszej oferty.

Krok 3: Kolejno uzupełnij informacje o oferowanym stanowisku.

Polami, których wypełnienie jest niezbędne do umieszczenia oferty są:

  • Stanowisko
  • Forma zatrudnienia
  • Kategoria oferty
  • Opis stanowiska
  • E-mail lub URL do rekrutacji

Krok 4: Wprowadź informacje o firmie.

Konieczne jest także uzupełnienie informacji o nazwie i krótkim opisie firmy. W opisie firmy wystarczy, że umieścisz jej adres strony internetowej.

Krok 5: Kliknij „Podgląd oferty”.

Krok 6: Sprawdź poprawność swojego ogłoszenia.

Jeżeli jesteś pewny, że wszystkie wprowadzone informacje są poprawne, to przejdź dalej, klikając „Zatwierdź ofertę„.

Krok 7: Udało Ci się dodać ogłoszenie!

Twoja oferta jest już widoczna na naszej platformie w zakładce „Oferty pracy”.

Podczas dodawania ogłoszenia wystąpiły jakiekolwiek trudności?

Napisz do nas na adres: kontakt@pharmajobs.pl, a pomożemy Ci dodać ofertę!

Czytaj więcej...

Zarejestruj się

Odzyskiwanie hasła

Koszyk

Koszyk